קלנועית מתקפלת – כל מה שרציתם לדעת!

קלנועית מתקפלת

לקטלוג מוצרים>>

הפעם נעסוק בפתרון מצוין לניידות גבוהה. עבור אנשים הסובלים מקשיים בהליכה, עבור מחלימים ממחלה או ניתוח, עבור קשישים או נכים, קלנועית מתקפלת יכולה לשמש פתרון ניידות מושלם, בכל מקום ובכל זמן. היא יכולה להתאים גם לאנשים הזקוקים לכיסאות גלגלים. באדיבות חברת קר מדיקס, כל מה שרציתם לדעת על קלנועיות מתקפלות. 

האם קלנועית מתקפלת מחייבת רישיון נהיגה 

קלנועיות מתקפלות הן סוג של כלי תחבורה, אבל הן לא מחייבות רישיון נהיגה. גם מי שלא נהג מעולם במכונית מורשה לתפעל ולהשתמש ללא הגבלה. כלי זה מאוד פשוט לתפעול, לא צריך להשקיע מאמץ או למידה. לאחר הפעלה של דקות ספורות מרגיש המשתמש ביטחון מלא בניידות החדשה. 

האם הקלנועית נוסעת על דלק

הקלנועית המתקפת מהוה אמצעי ניידות מצוין וגם ידידותי לסביבה. ללא פליטת עשן או מזהמים. לצורך התפעול מותקנת סוללה חשמלית בטיחותית. בהתאם לדגם, כך בוחרים את סוג הסוללה. 

מהו המהירות ומרחק הנסיעה של הקלנועית 

מהירות הקלנועית מותאמת לצרכי המשתמש. זה לא אמור להיות כלי תחבורה מהיר כדוגמת רכב אלא לדמות מהירות של ניידות בהליכה רגילה ואפילו מהירה. מהירות בטיחותית ונוחה לשליטה. טווח הנסיעה של הקלנועית בהתאם לסוג הסוללה. יש לבדוק במדויק, עם הספק של הדגם רצוי לקבלת פרטים מלאים. 

לאן אפשר לנסוע עם הקלנועית 

כאשר רוכשים קלנועית מתקפלת אפשר למעשה לנסוע איתה כמעט בכל מקום, בפנים או בחוץ. היא מתאימה בתור אמצעי ניידות אפילו בתוך הבית וגם ברחובות ובדרך סלולה. אפשר לנסוע איתה לקניות, מתאימה לנסיעה בקניון או בשוק. מותר לנסוע איתה גם על המדרכה. אנשים נוהגים להשתמש בה כשהם נוסעים לבקר את הנכדים, הולכים לקופת חולים, לסידורים, לחברים וכיוצא בזה. 

אילו יתרונות חשובים יש בדגם המתקפל 

הדגמים המתקפלים מאפשרים לאחסן קלנועית מתקפלת בצורה קומפקטית כשהיא לא בשימוש. מתאימה גם לתא המטען של מכונית ממוצעת. כלומר, היא לא תופסת הרבה מקום. כמו כן, מדובר על פתרון הנמכר בעלויות נוחות מאוד, שלא מכבידות על הכיס וכאמור, פתרון טוב מאוד לניידות גבוהה בכל מקום.