מאמרים

פלטפוס ברגל – קווים ל"דמותו"
פלטפוס ברגל או בשמו הנוסף "רגל שטוחה", הוא מצב בו הקשת הפנימית בכף הרגל תהיה שטוחה במקום קמורה.


כיצד לבחור כסאות רחצה?
יש לא מעט אנשים בין אם מבוגרים בגיל השלישי ובין אם נכים המרותקים לכיסאות גלגלים או כאלו אשר מתקשים לעמוד לאורך זמן, אשר מתקשים להתרחץ באופן עצמאי וכל מקלחת, עלולה לחשוף אותם לסיכונים שונים


פיברומיאלגיה טיפול שיכול להביא להקלה משמעותית
פיברומיאלגיה הינה תסמונת הבא לידי ביטוי בכמה תסמינים. למשל, כאבים ברקמות חיבור ושרירים, כאבים בנקודות לחיצה שונות בגוף.


כאבי שרירים ברגליים, ממה נגרמים ואיך מטפלים
לצד כאבי גב, כאבי שרירים ברגליים מהווים בעיה נפוצה עבור ציבור רחב של אנשים. לרוב, הכאבים הללו אינם נובעים מבעיה אקוטית במערכת השלד או השרירים אולם חשוב לאבחן, במידה והכאבים מתמשכים ואינם עוברים. קר מדיקס מסבירים ממה נגרמים הכאבים הללו ואיך מטפלים.


במה טמונה החשיבות של מדרסים לריצה
העיסוק בספורט חשוב לבריאות. אולם פעילות גופנית מאומצת עלולה לגרום לצרות צרורות, אם לא מקפידים על הכללים.


כיצד למנוע כאבי שרירים ברגליים
כאב בשרירי הרגליים הינו נחלתם של אנשים רבים. עם הופעת הכאבים, קיימת נטייה להימנע מיד מפעילות. לא תמיד זהו הפתרון המיטבי.


אפשר לבצע בדיקת סטורציה גם בבית
עד לפני שנים מספר, בדיקת סטורציה ניתן היה לבצע רק במרכז רפואי או בקופות החולים. לצורך הבדיקה נדרשה נוכחות של אחות או נוכחות של רופא ונדרש מכשור שלא נמכר לאנשים פרטיים.


קלנועית מתקפלת – כל מה שרציתם לדעת!
הפעם נעסוק בפתרון מצוין לניידות גבוהה. עבור אנשים הסובלים מקשיים בהליכה, עבור מחלימים ממחלה או ניתוח, עבור קשישים או נכים, קלנועית מתקפלת יכולה לשמש פתרון ניידות מושלם, בכל מקום ובכל זמן.


הליכה בטוחה ויציבה לקשישים ובעלי מוגבלויות באמצעות הליכון אמות
הליכון אמות מיועד למבוגרים ולאנשים בעלי מוגבלויות ומאפשר להם ללכת בכוחות עצמם וזאת תוך סמיכה על ההליכון.


גורמים, תסמינים ודרכי הטיפול בבעיית דורבן ברגל
דורבן ברגל הינו מצב רפואי המתאפיין בכאבים עזים וחריפים בתחתית עקב כף הרגל. הבעיה נובעת מזיז בולט בעתם העקב והיא מורגשת במיוחד לאחר שנת הלילה ולאחר ישיבה ממושכת.


ציוד לנכים
רובנו מתייחסים לבריאות שלנו כאל מובן מאליו. אנו מבצעים כל יום פעולות פיזיות רבות אשר נתפסות על ידינו כפעולות פשוטות לביצוע ואיננו מייחסים להן חשיבות מיוחדת.


חנות אורטופדיה
כל אחד מאיתנו בשלב מסוים כלשהו יכול להזדקק למוצרי אורטופדיה. בין אם זה יקרה לנו בגיל צעיר או כאשר נהייה בוגרים יותר והורים לילדים משלנו.


סטורציה, איך מודדים ולמה זה חשוב
כשאנו בקו הבריאות, רמת החמצן בדמנו נמצאת בריכוז אופטימלי. בשל מחלה, פעילות גופנית לא מבוקרת או הימצאות בגובה רב, רמת החמצן בדם עלולה לרדת לרמה לא בריאה. רמת החמצן נקראת סטורציה. ובעזרת מכשיר ייעודי ניתן למדוד אותה. התוצאה הניתנת היא באחוזים וכך ניתן לדעת


עובדות שחשוב לדעת על כסא גלגלים קל משקל מתקפל
לאחרונה ניתן לראות עליה בביקוש לכיסאות גלגלים מתקפלים. ניתן להצביע על כמה וכמה סיבות למגמה הזאת. אם אתם מטפלים בבן משפחה מבוגר או נכה או שדרוש לכם כסא גלגלים קל משקל מתקפל לבית או לנסיעות או לשימוש יום יומי שוטף, קבלו כמה עובדות חשובות.