בטיחות באמבטיה

כסאות רחצה לנוחות מרבית

כשאדם רגיל רוצה להתקלח, הוא עושה את זה בקלות. הוא מתפשט ונכנס למקלחת או לאמבטיה וככה הוא שומר על ההיגיינה שלו. כשאדם מבוגר שכבר לא יכול לבצע את הפעולה הזו לבד או כשחולה סיעודי לא יכול לעמוד בעצמו צריך מישהו שיקלח אותם, מישהו שידאג שהם יהיו נקיים וישמרו על ההיגיינה שלהם.

אבל לקלח אדם מוגבל וגם להחזיק אותו זה בלתי אפשרי. אי אפשר להחזיק משקל אדם ביד אחת וביד השנייה לסבן ולשטוף, וצריך כיסא מתאים שניתן יהיה להושיב אותו בו ולנקות אותו ביסודיות. כסאות רחצה מתאימים בדיוק למטרה הזו והנה כמה פרמטרים שצריך לוודא לפני שרוכשים.

דברים שחשוב לברר על כיסאות רחצה

אם אתם מבררים על כיסאות רחצה עבור האבא או האמא שלכם, בן משפחה או חבר מוגבל שלא יכולים להתקלח לבד הנה כמה דברים שאתם צריכים לברר. אתם צריכים שהכיסא המיועד יתאים במשקל שלו ושהוא יוכל לשאת את המשקל של מי שיהיה עליו (בעיקר אם מדובר על מישהו כבד במיוחד) אתם צריכים לוודא שיש לו גלגלים כך שתוכלו לשנע אותו מחדר לחדר בקלות, ואתם צריכים לוודא שהמושב עם חור או במילים אחרות, שניקוד המים יתבצע בצורה טובה. זה צריך להיות כיסא נוח וצריך להיות כיסא חזק על מנת שניתן יהיה להשתמש בו באופן יום יומי.

השקעה עכשיו וחיסכון אחר כך...

כיסאות רחצה איכותיים יכולים לעשות את החיים שלכם או של מי שמטפל לקלים יותר. הם חוסכים את הצורך להעביר כל פעם מכיסא לכיסא ומאפשרים ניידות פשוטה יותר, והם הופכים את המקלחת של המוגבל לפעולה פחות מורכבת. אם הוא יכול להתקלח בעצמו זה הכיסא האידיאלי בשבילו ובאופן כללי השקעה בכיסא איכותי כזה תחסוך המון זמן וגם הוצאות שונות בהמשך.

עם הכיסאות של קר מדיקס אפשר לישון בשקט, כיסאות ברמה גבוהה ובאיכות מרשימה. אלו כיסאות שמאפשרות לשמור על ההיגיינה של המוגבל בצורה קלה, לנקות אותו ביסודיות ולגרום לו להרגיש בן אדם על אף מצבו הפיזי שיכול להיות גם מצב מאוד לא סימפטי.