כסאות גלגלים

כסא גלגלים קל משקל – לאיכות חיים טובה יותר

אנשים רבים בקרב האוכלוסייה סובלים מנכות מסוימת. רבים מהם מוצאים את עצמם נאלצים להתנייד באמצעות כיסא הגלגלים. מדובר במוצר שמעניק להם את המענה המושלם ומאפשר להם להגיע ממקום למקום למרות הנכות שלהם והקושי שלהם לצעוד בכוחות עצמם.

אך יחד עם זאת לא נוכל להתעלם מהקושי המהותי הנובע בעקבות המשקל הגבוה של כיסא הגלגלים. הוא זה שמוביל לכך כי למרות הניידות עשוי הנכה למצוא את עצמו מתקשה להשתלב בתחבורה ציבורית בגלל הגמלוניות של הכיסא. כאן בדיוק נכנס לתמונה כסא גלגלים קל משקל.

כסא גלגלים קל משקל – כיסא גלגלים ידידותי לנכה ולסביבה

כיסא הגלגלים שהוא קל משקל הוא כיסא שלמעשה נותן מענה ייחודי לאנשים אשר סובלים מהכבדות והגמלוניות של כיסא הגלגלים. כאשר מדובר בכיסא שהוא קל משקל, המשימה לסייע לאדם הנכה הופכת להיות קלה הרבה יותר ובמקרים רבים, רק כך היא נעשית בעצם לאפשרית.

אם מדובר בעגלה כבדה, הרי שקשה מאוד להוריד אותה בבטיחות במדרגות, כבד מאוד להרים אותו ולהכניס אותו אל תוך מכונית הנכה וכך גם קשה להעלות אותו לתחבורה הציבורית שכן מאפשרת ניוד של כיסאות גלגלים.

מפתיע לגלות עד כמה עשוי כיסא הגלגלים להיות נוח למרות שהוא עשוי בצורה שונה עם דגש על קלות המשקל שלו.

כסא גלגלים קל משקל רק מאיכות מעולה

בכל מה שקשור לעזרים המיועדים לנכים, יש לשים לב כי מדובר במוצרים שהם בטוחים לשימוש ללא כל חשש. האדם הנכה חייב להיות מוגן ובטוח כי לא יאונה לו כל רע במהלך היום וכיסא הגלגלים ושאר העזרים שלו יעניקו לו את כל התמיכה הרצויה ללא כל חשש. אך מעבר לכך חשוב מאוד כי המוצרים והעזרים לא ישקלו הרבה והם לא יהיו כבדים מידי לשינוע.

את המכלול הזה אפשר לקבל רק בבית עסק שמסוגל להבטיח את הייצור המוקפד עם מידה בכל תווי התקן.

רוצים לקבל פרטים נוספים על כסא גלגלים קל משקל?

קר מדיקס – זו הכתובת. איכות חיים ברמה אחרת לגמרי. כי גם לאדם המוגבל מגיע!