כסאות גלגלים

מתי ולמה צריכים קלנועית מתקפלת

באמצעות קלנועית ניתן ליהנות מניידות מושלמת, בכל גיל. היא מסייעת להגיע ולבקר את הנכדים, לצאת לקניות, לטייל בגינה ובקיצור, לחיות. אבל לא תמיד קלנועית רגילה תהיה הבחירה הטובה ביותר. בכל מיני מצבים בחיים כדאי להעדיף קלנועית מתקפלת. מתי ולמה צריכים אותה, מדריך תמציתי. 

להוביל לכל מקום בתא המטען ברכב 

את הקלנועיות המתקפלות אפשר לאחסן מאוד בקלות אפילו אם מתגוררים בבית קטן (או בדיור מוגן). אבל יותר מזה, אפשר לשאת את הקלנועית בעזרת הרכב שלכם, כך שתמיד תיהנו מניידות מושלמת. זה פחות משנה עבור אנשים שבדרך כלל נמצאים ליד הבית אבל אם אתם נוהגים או שמסיעים אתכם למחוז חפציכם, תגלו איכות חיים חדשה. אפשר להזמין מונית ולהגיע למרכז המסחרי ושם להשתמש בקלנועית. אפשר לנסוע לנכדים וביחד איתם, לטייל בפארק. הם מתרוצצים ונהנים ואתם נוסעים לידם, ומרוצים לשמוע אותם צוחקים ומשתובבים. לכל מקום שבו הרכב לוקח אתכם, אתם מיד שםף מעמידים את הקלנועית ומשתמשים בה, בלי להתאמץ כלל. 

קלנועית מתקפלת, הפתרון למטיילים בחו"ל

אם אתם אוהבים את החיים אבל קשה לכם ללכת למרחקים, אתם מוודאי מעריכים את התועלת המרובה שקלנועית מספקת לכם. אבל מה עושים אם רוצים לצאת לטייל בחו"ל? בעוד שקלנועית רגילה קשה ואפילו בלתי אפשרי לשלוח במטוס, קלנועית מתקפלת זה עניין אחר לגמרי. כפתרון למטילים בחו"ל, עבורכם, עבור ההורים המבוגרים וכל מי שמתקשה בהליכות ארוכות, זה בדוק. 

מה כדאי לוודא לפני שקונים

לפני שאתם רוכשים קלנועית מתקפלת וודאו כמה דברים חשובים. ראשית, בדקו כמה היא שוקלת. זכרו כי עדיף שהיא תהיה יחסית קלה ונוחה לצורך קיפול. בנוסף, המנוע והסוללה. וודאו שמגיעה אליכם סוללה איכותית (בדרך כלל ליתיום) התומכת במנוע חזק. סוללה איכותית מאפשרת לכם לנסוע לאורך זמן, בין טעינה לטעינה. כמוצר חיוני לחיי היום יום, אל תוותרו על קלנועית שגם מתקפלת וגם מצוידת בתו תקן. הפתרון האיכותי צריך להיות בטיחותי, נוח לתפעול, יעיל בקיפול וכמובן גם נוח בשבילכם. קר מדיקס, להשיג פתרונות ניידות וקלנועיות איכות.