כסאות גלגלים

כסא גלגלים – זו המומחיות שלנו

כל מי שמוצא את עצמו ביום בהיר, (או לא כל כך בהיר) כאשר הוא נאלץ לבלות בתוך כיסא גלגלים, מבין עד כמה חשוב להקל את הסבל באופן של ייצור כיסא גלגלים עם פונקציות מתקדמות. כסאות הגלגלים הם על פי רוב מוצרים מגושמים מאוד, כבדי משקל מאוד וכאלה הדורשים הרבה כוח, הרבה מקום כמו גם וויתור על הרבה מהנאות העולם הזה. כי אדם שזקוק לכיסא הגלגלים לצורך התניידות אינו יכול לבקר בכל מקום, אין לא את האפשרות להשתלב בקלות בתחבורה הציבורית, שלא לדבר על כלי רכב קטנים כמו מוניות שירות או אפילו מכוניות פרטיות. כיסא הגלגלים דורש מקום מיוחד כמו גם שינוע על ידי אדם נוסף שיסייע לאדם המוגבל, הנכה, הפצוע בניוד מהבית לכל מקום אליו הוא צריך להגיע.

כסא גלגלים עשוי למעשה לתת מענה מושלם לצורך הזה של האדם המוגבל.

 

כסא גלגלים – הפתרון לניוד

נדמה כי המוצר הזה של כסא גלגלים מהווה כיום בשורה של ממש לכלל האוכלוסייה המוצאת את עצמה נאלצת להיעזר בשירותיו של כיסא הגלגלים. לא משנה אם מדובר בשימוש קצר טווח או לחילופין בשימוש שהוא לאורך זמן. האדם הנכה סובל סבל כפול ומכופל. לא רק שיש לו את הנכות אשר מקשה עליו את המעבר ממקום למקום, נגזר עליו במקרים רבים גם לשבת בבית בחוסר מעש רק בגלל שאין פתרון של ממש ליציאה מהבית ומעבר ממקום למקום בעזרת כיסא הגלגלים. כאשר אפשר לקפל את כיסא הגלגלים ניתן למעשה ליהנות מאיכות חיים משופרת ומאפשרות לצאת מהבית ולנסוע בתחבורה ציבורית או מכונית פרטית בלי להסתבך יתר על המידה.

 

מוצר טוב מבית טוב

כאשר מדובר בתחום של מוצרים לנכים, אין כלל מקום להתפשר על פחות מהטוב ביותר. אם אנחנו לא דואגים כי המוצר יהיה הכי בטוח לשימוש הוא עלול חלילה לגרום לתקלות או אסונות. על כן חובה לפנות אך ורק אל בית עסק אמין לצורך כך.

קר מדיקס, עם כל השירותים לנכה. כולל כסא גלגלים , נוח ובטוח במיוחד.