חנות אורטופדיה

חנות אורטופדיה

לקטלוג מוצרי אורטופדיה>>

כל אחד מאיתנו בשלב מסוים כלשהו יכול להזדקק למוצרי אורטופדיה. בין אם זה יקרה לנו בגיל צעיר או כאשר נהייה בוגרים יותר והורים לילדים משלנו. כיום ניתן למצוא חנויות רבות אשר משווקות מוצרי אורטופדיה מסוגים שונים ולצורך מטרות שונות. תחום האביזרים האורטופדיים הינו תחום עזר רחב מאוד בעולם הרפואה של ימינו. מעבר להתפתחות הגדולה הנעשית בתחום עם השנים, מדובר גם על תחום תעשייתי רחב מאוד. בעולם זה נוכל למצוא כמה קבוצות עיקריות שהן: 

• אביזרי עזר להליכה ויציבה כגון: מדרסים מסוגים שונים, תחבושות לחץ, מקלות עזר עבור הליכה ועוד.

• אביזרים לצורך קיבוע איברים פגועים כתוצאה משברים ופציעות שונות. 

• אביזרי נוחות מסוגים שונים גון כריות, מזרנים וכד'. 

בחירת מדרסים

בכל חנות אורטופדיה ניתן למצוא מחלקת מדרסים. במחלקות אלו ניתן למצוא מדרסים מסוגים שונים אשר מיועדים לצרכים שונים. את המדרסים יש להתאים באופן ספציפי לכל אדם בנפרד בהתחשב בצרכיו. אך כיצד נדע לבחור מדרס שיתאים לנו? בראש ובראשונה יש לפנות לרופא אורטופד לצורך קבלת אבחון מקצועי ומרשם למדרס בטרם ההגעה לחנות לצורך רכישת המדרס. בשלב הבא יש לפנות לטכנאי מדרסים בכדי שיעצב עבורנו את המדרס לו אנו זקוקים על פי מידותינו ועל המבנה שלנו. ישנם מדרסים אשר מיועדים להליכה יומיומית או מדרסים אשר מיועדים לספורטאים לדוגמה. לכל אדם יש את הצרכים שלו ולכן יש להתאים לכל אחד מדרס במיוחד על פי צרכיו. לאחר קבלת המדרס יש לבצע בדיקה של המדרס על ידי השימוש בו בכדי לוודא שהוא אכן מתאים לנו. 

פניה לרופא אורטופד לצורך קבלת אבחון

במידה והתעוררה בגופנו בעיה כלשהי, חשוב לפנות לרופא אורטופד לצורך קבלת אבחון בטרם הפניה לחנות אורטופדיה. במידה ואנו חשים כאבים בכף הרגל חשוב לא להתעלם מהבעיה. ברב המקרים ניתן לטפל בבעיה על ידי שימוש במדרסים איכותיים, אך תחילה יש לאבחן את הבעיה. מכאבי רגליים סובלים אנשים בכל הגילאים, החל מילדים ועד למבוגרים. כמו כן ישנם ספורטאים רבים אשר סובלים מכאבי רגליים בעקבות המאמץ הגדול שהם מעמיסים על גופם.